Soldo - зручний пошук знижок!

Soldo - зручний пошук знижок!

Сьогодні в інтернеті зустріти цікавий та корисний сайт, та ще й українського походження велика рідкість. Більшість україномовних сайтів дублюють російські, і не виділяються оригінальністю, це не стосується звісно сайтів відомих компаній, газет та брендів, а ось сайтів, які б приносили ще й соціальну користь взагалі мало.

Усі сайти користуються рекламою, але щоб реклама приносила користь і якісно повідомляла людей про знижки, акції, розпродажі, розіграші призів, ціни і безкоштовні подарунки, такого часто не зустрінеш, але завдяки інтернет-ресурсу Soldo зараз можна самому створити зручне і корисне джерело інформації для покупців.

Сайт пропонує користувачам взяти активну участь у наповненні ресурсу інформацією про знижки та акції. Тільки актуальні повідомлення побачені у магазині або іншому місці. Для цього необхідно просто зареєструватися. Ставши учасником спільноти покупців тут можна сміливо занурюватися у світ яскравого і економного шопінгу.

Знижки, акції, розпродажі, розіграші призів, ціни Київ пропонує в широкому асортименті, проте навіть за наявністю великої кількості акцій необхідним є путівник, за допомогою якого легше й швидше можна знайти потрібну інформацію. Завдяки користувачам на Soldo представлены вичерпні дані про світ акцій стосовно розділів: електроніка, комп'ютери, зв'язок, одяг, краса, здоров'я, дім, сад, авто, для дітей, дозвілля, бакалія. Якщо ж цікавить розіграші і знижки в окремому місті, то завдяки функції пошуку легко знайти та дізнаєтись про всі оголошення стосовно цього.

Якщо користувач розміщує оголошення в перший раз, модератори сайту перевірять інформацію, надалі набравши рейтинг і ставши постійним відвідувачем ресурсу процес модерації буде спрощено.

Надійний путівник вигідних покупок

Завдяки спеціальним розділам можна відстежувати найбільш актуальну інформацію про знижки. У рубриці "Гарячі пропозиції" розміщені термінові повідомлення. Також є розділ "Закінчуються" - акції, термін дії котрих ось-ось закінчиться.

Рубрика "Подарунки" принесе безліч позитивних емоцій і бажання придбати товар до якого долучається подарунок, а "Розіграші" завжди мають щось цікаве для азартних покупців. Наприклад, "Як виграти вольво?" і зразу виникає бажання спробувати шанс стати володарем цього авто, до того ж за для цього не треба тратити багато зусиль, чи платити зайві гроші.

Загалом сайт дуже простий в користуванні, заходити можна без реєстрації, використавши акаунт однієї із соціальних мереж. Повідомлення, чи стаття, яка сподобалась, може бути відмічена відміткою і рекомендована друзям, за допомогою кнопок: "я скористався", і "я не зміг скористатися".

Зареєструвавшись на Soldo можна самостійно управляти інформацією, додаючи в існуючу базу пропозицій, повідомлення про помічені знижки, тим самим стаючи членом спільноти покупців.